EPCIS چیست ?

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

قابلیت ردیابی مبداء تا مقصد برای اطمینان محموله 

استاندارد EPCIS برای پاسخگویی به ۴ سؤال اساسی ایجاد شده است. این که چه محصولی، در کجا، در چه زمانی و به چه منظوری تولید، توزیع و خریداری شده است، سؤالاتی هستند که این استاندارد توان پاسخگویی به آن‌ها را دارد. این استاندارد پلی است میان اقلام تجاری و تراکنش‌های تجاری الکترونیکی. این استاندارد به ما کمک می‌کند که از زمان تهیه مواد اولیه تا تولید محصول، توزیع و خریداری محصول و انتقال آن به مکان مورد نظر، کالا را در نظر گرفته و اتفاقاتی که برای آن رخ می‌دهد را کنترل کنیم. مثلاً بدانیم کالا در چه نوع بسته‌بندی و  چه اندازه و تعداد قرار است توزیع شود، از چه طریقی قرار است انتقال یابد، چه زمانی قرار است در اداره‌ی پست تحویل گرفته شود و چه زمانی قرار است به دست مشتری  برسد.

 

 

هنگامی که فرآیند حمل و نقل کالا آغاز می‌شود، تا لحظه‌ای که به پایان برسد از مسیرهای بسیارزیادی عبور میکند و مشتریان انتظار دارند در هر لحظه از روند حمل و نقل خود با خبر باشند.GS1  با پیاده سازی EPC از استاندارد های صنعت و فناوری پشتیبانی میکند. EPC یا سرویس بارکد الکترونیکی اطلاعات محصول، استانداردی جهانی است که برای به کارگیری در صنعت حمل و نقل لجستیک فراهم گردیده است.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • ارتباط با بخش مارکتینگ: داخلی 5</br>
  • ارتباط با بخش مدیریت شرکت: داخلی 4</br>
  • ارتباط با بخش مالی: داخلی 3</br>
  • ارتباط با بخش فنی و مهندسی: داخلی 2</br>
  • ارتباط با بخش فروش: داخلی 1 </br>
  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109