کاربرد تگ های RFID در مسابقات ورزشی

ارسال نظر
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 امروزه استفاده از تكنولوژی های مدرن مانند مچبند باشگاه و دستبند هوشمند باشگاهی در تجهیز مجموعه های ورزشی، با رقابت زیادی مواجه است.

مدیران باشگاهها در عین حال که هزینه های باشگاه را مدیریت می کنند، به دنبال بهره گیری و گسـترش آخرین تكنولوژی روز دنیا درجهت جذب مشـتریان جدید می باشند. روش هایی مانند استفاده از کارت عضــویت RFID به جای کارت کاغذی علاوه بر امكان کنترل و نظارت دقیق مجموعه توسط مدیران، رضایت مشـــتریان را نیز به همراه خواهد داشت. دستبند استخری بجای کاغذ انعطاف پذیری سیســــتم RFID ازدیگر عوامل پیشرفت روز افزون این سیستم بوده است به این دلیل که قابلیت ضد آب دارد. استفاده از دستبند کمد باشگاهی ضدآب RFID به عنوان جایگزین کارت عضـویت کاغذی در پارك های آبی و استخرها در حال افزایش می باشد. همچنین استفاده از جاسوئیچی با لوگوی خاص باشگاه، در مجموعه های ورزشی سالنی، وجود خواهد داشت. دستبند پلاستیکی rfid برای باشگاه ها و استخر و کلیه اماکن تفریحی ورزشی دارای تگ rfid و بند فنری و یا کشی این نوع دستبند کمد استخر نیاز به باطری ندارد و قیمت بسیار مناسبی دارد دارای 2 نوع طراحی فنری و کشی توضیحات مچ بند استخر چیست؟ دستبند استخری دارای تگ های rfid هستند که به وسیله این دستبند rfid می توان کمد متناظر با آن را باز کرد و این نوع مچبند استخر در مقابل آب و ضربه بسیار مقاوم هستند از این دستبند های استخری می توان برای کنترل کمد رختکن باشگاه های ورزشی و بدنسازی و استخر ها، پرداخت هزینه بوفه و تریا، و حتی پرداخت هزینه عضویت باشگاه و یا هزینه های دیگر استفاده کرد. این نوع مچ بند استخر دارای چیپ آر اف ای دی هست که دارای امنیت بسیار بالایی می باشد.


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • ارتباط با بخش مارکتینگ: داخلی 5</br>
  • ارتباط با بخش مدیریت شرکت: داخلی 4</br>
  • ارتباط با بخش مالی: داخلی 3</br>
  • ارتباط با بخش فنی و مهندسی: داخلی 2</br>
  • ارتباط با بخش فروش: داخلی 1 </br>
  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109