ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نمایشگاه و کنفرانس شهرهای هوشمند توسط رهبران صنعت ICT پشتیبانی می‌شود و پلتفرمی ایده‌آل برای به دست آوردن بینشی در مورد چگونگی ایجاد بازده قابل توجه با تبدیل توسعه خود به یک شهر پایدار هوشمند است.

این کنفرانس به ارتقای اشتراک دانش و فرصت های شبکه اختصاص یافته در حالی که فضای نمایشگاه به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا نوآوری‌ها، فناوری ها و محصولات خود را برای تصمیم گیرندگان مهم به نمایش بگذارند.

 

در این رویداد تاثیرگذارترین مشاوران، سرمایه گذاران املاک، توسعه دهندگان، پیمانکاران، برنامه ریزان شهری، ارائه دهندگان فناوری، یکپارچه سازان سیستم ها، معماران، طراحان، مقامات دولتی و مخابراتی گرد هم می آیند. این رویداد یک رویداد مهم برای کسانی است که متعهد به دستیابی به آینده شهری با توسعه شهرهای هوشمند و پایدار هستند. کمپانی R&M با داشتن سابقه اجرای پروژه‌های عظیم جهت توسعه شهر هوشمند به عنوان یکی از پیشروهای موفق در این زمینه، در این نمایشگاه حضور داشت.

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نمایشگاه فناوری و ارتباطات GITEX که هرساله در دبی برگزار می شود، بعد از یک دوره استراحت به دلیل پاندمی، با حضور برندهای مطرح و استارتاپ های نوین در حوزه ی تکنولوژی و فناوری اطلاعات و ارتباطات باری دیگر تحت عنوان مهم ترین رویداد در خاورمیانه، به عرصه ی حضور بازگشت.


آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109